2000 yılında İstanbul merkezli kurulan firmamız 2004 yılın da kendi markamızı FABELLO‘ yu ilave ederek yüksek teknoloji ve insan emeğini birleştirerek topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışını sürdürmektedir.Firmamız ürün çeşitliliği farklı tasarımları kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile saygın mobilya üreticileri arasında yer almaktadır.Yurt için de olduğu kadar yurt dışında da birçok firma ve müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Fabello mobilya sektöründe 20. yılını dolduran bilgi birikimi ve tecrübe ile Modern ve Loft mobilya tarzın da Yatak odaları,Yemek odaları,Koltuk grupları,Tv üniteleri ve mobilya aksesuarları konsept üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

.

İleri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen FABELLO mobilya ürün portföyü tasarım çizgisi kalite anlayışı ile sektöründe yerini almaktadır. Dünya trendlerini yakından takip ederek müşterilerine kaliteli ürün sunan FABELLO uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. FABELLO’nun sunduğu en büyük avantaj;özgün tasarım ve kalitedeki ürünlerini en kısa zaman da en uygun maliyetle sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktır

Vizyon

İleri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen FABELLO mobilya ürün portföyü tasarım çizgisi kalite anlayışı ile sektöründe yerini almaktadır. Dünya trendlerini yakından takip ederek müşterilerine kaliteli ürün sunan FABELLO uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. FABELLO’nun sunduğu en büyük avantaj;özgün tasarım ve kalitedeki ürünlerini en kısa zaman da en uygun maliyetle sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktır.